pondělí 30. března 2015

Velký bratr nemá rád můj uTorrent

Říkal jsem vám tu historku, jak mi taťka poznadával, že mu kabelovka poznadávala, že jí nějaké americké studio poznadávalo, že se mu nelíbí aktivita mého uTorrentu?

Ne? Tak si představte, jak se můj otec jednoho večera vrátí domů a už od dveří na mě volá, že se mi ozval Velký bratr. Odvypráví mi celý příběh, který je shrnutý v předcházejícím odstavci, a přidá informaci, že za celou srandou stojí nějaký sci-fi seriál. Jméno si už nepamatuje. Škoda, že jsem tak rychle dal na taťkova další slova a všechny torrenty hned smazal. Teď se můžeme jen domnívat, který to byl.

Před pár měsíci jsem měl chuť na nějaké scífko na pokračování a pár si jich stáhl. Na tu chvíli než se to stáhne, jsem si dal instantní dávku cestování časem, prostorem a fantazií v podobě jednoho dílu Hvězdné brány. Nakonec jsem dal opáčko celých 10 řad SG-1, dokoukal do konce i 5 sérií Atlantis a přestože jsem dal ve finiši při Universe životní výkon, dostal jsem akorát na konec první řady. Dál už to fakt nešlo. Je to strašná srajda.

Po několikaměsíčním maratonu jsem byl žánrem science fiction vyčerpán. Začal jsem zase sjíždět sitcomy. Na stažené seriály ještě nedošlo. Nepamatuji si, co za seriály jsem všechno tehdy postahoval. Vím akorát, že jsem si je v uTorrentu nechal nahoře v seznamu torrentů, aby se mi připomínaly a já se na ně nezapomněl podívat. Samozřejmě byly aktivní. Každý den. Od momentu, kdy začal stahovat Daily Show až po automatické vypnutí počítače ve 23:30.

Čísla o objemu sdílení ke konkrétním seriálům tedy nemám, ale celkové statistiky uTorrentu říkají, že jsem při torrentování nepodváděl. Zatímco já si potáhnul nějaká 2 tera, ostatním uživatelům jsem natáhl něco přes 8 tera. Asi chápu, proč jsem ty Amíky sral…

Ale ty vole, když na mě taťka volal zkazky o Velkém bratrovi, čekal jsem pochvalu. Předplatil jsem si Spotify a po letech přihrávám hudebnímu průmyslu nějaký drobný. A ono kulový. Proč se mám vůbec snažit, když akorát dostanu zjebáno? Hrůza.


Každopádně, chtěl jsem se s vámi poradit: Myslíte, že mám zavolat do kabelovky a zeptat se, co to bylo za seriál nebo je radši nemám srát?

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis