čtvrtek 23. října 2014

Paralyzed

Posloucháte ty písničky, co vkládám do článků, že jo? Docela by mě to zajímalo, ale ono se to nedá moc lehce zjistit.

Díky zázrakům techniky a internetu jsem se o svých dvaceti čtenářích dozvěděl různé věci. Dokonce jsem viděl i očima některých z nich (Jednou po zčeknutí Google Analytics jsem šel na Instagram a tam viděl všechny ty zahraniční místa z tabulky návštěv v krásných obrázcích.). Slyšet ušima svých čtenářů, tedy vašima ušima, se mi ale nepodařilo.

Každopádně, jestli si ty písničky nepouštíte, udělejte tentokrát výjimku. Dneska je to důležité. Nacházíme se totiž v období, kdy spousta mých oblíbených kapel vydává alba. Get Hurt od The Gaslight Anthem už vyšlo. Enter Shikari představí světu The Mindsweep v lednu. Především nás ale v prosinci čeká The Dream Walker.

A to je zásadní. Thomas DeLonge z Angels and Airwaves byl totiž před lety tím Bílým čarodějem, kterého se mi nepodařilo zabít dřív, než promluvil, a začaroval mě. Zatímco u jiných oblíbených interpretů si všimnu, že to občas není úplně ideální jako u poslední desky The Gaslight Anthem, s Andělíčky je to jiný. Od nich se mi líbí všechno. A moc. A pořád. A dává naději. A zachraňuje životy. A tak.

Opět se nemůžu dočkat, až to vyjde. První zveřejněná písnička je pecka. Deska má boží téma a její příběh má opět podtrhnout biják. Zní to dobře. Vypadá to dobře. A kdyby to objektivně byla sračka, já to stejně nepoznám. Jsem začarovaný. Musím to sdílet. Musím o tom pořád žvanit.Pusťte si to, prosím. Když si to pustíte, konečně uslyším vašima ušima a vy přitom ochráníte své soukromí. Protáčím tu písničku pořád, takže je celkem jisté, že to budeme poslouchat zároveň, a já jakože uslyším vašima ušima. Jinak bych musel provádět nějaký fucking creepy stalkingy přes několik sociálních sítí a půl internetu stejně jako když jsem chtěl vidět vašima očima. Takhle to bude, myslím, jednodušší.

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis