středa 21. května 2014

You look so perfect standing there in my Another Loser underwear

Po letech povídání o blogovým merchandisu jsem namaloval nějaký písmenka na trička. A ty pak rozdal.

První jsem počmáral dvojici triček pro pamětníky starýho blogu. Můžete si povšimnout, že jsem zcela ještě nevychytal techniku potisku látky a vybírání kvalitního materiálu. Poprvé je to vždycky nejhorší. Jsou ale z bavlny, která dobře saje vodu, takže na utírání nádobí dobrý.


Merč k tomuto blogu až na nevycentrování textu vypadá, myslím, o dost lépe.


A níže je můj masterpiece. Očekávám, že mi vydělá na barák s bazénem. Je to prototyp pracovní uniformy pro personál pochybných putyk. Jeho cíl není menší než vzájemně upevnit dobré vztahy mezi vámi a obsluhou, která komunikuje především větami: „Co?“, „No?.“ a „Jo!“, které občas zpestří upřímně míněným volem, kurvou a prdelí. Už brzo v tvé oblíbené zaplivané špeluňce!


Mimochodem, aby se neřeklo, že nadpis neodpovídá obsahu článku, tak všechny moje trička jsou spodní prádlo. Na štítku trička kromě toho, že to máte prát na čtyřicet a nápis před prvním použitím zažehlit, protože já na to zapomněl, je taky informace o zákazu nošení podprsenky pod tím.

Názvem článku jsem chtěl upozornit na to, že „You look so perfectstanding there in my American Apparel underwear!“ je letošní „Baby you’re a song. You make me wanna roll my windows down and cruise.“ a měli byste si to poslechnout, jinak vám nevyrobím tričko.

Kdyžtak to nenošení dodržujte, aby se to dalo klasifikovat jako spodní prádlo a já nebyl za vola, kurvu nebo prdel. Dík.

1 komentář:

ShareThis