čtvrtek 22. května 2014

Volte Ondřeje Lišku!

V pátek a sobotu náš čekají volby do Evropského parlamentu. Jak jistě víte, situace v Evropské unii a jejím okolí je kritická. Vlastenci, nacionalisté, xenofobové a jiný part time a full time fašisti vylézají z děr na přední místa předvolebních průzkumů a celoevropský pochod hnědek na Brusel nabírá na kroku a jistotě. Na hranicích EU začíná jeden násilný konflikt za druhým. Současní hlavouni EU mají stále raději banky než lidi. A i to pomazánkový máslo už je asi jednou pro vždy v hajzlu…

V této situaci potřebujeme ve spojené Evropě kvalitního a charakterního zástupce, který to dá všechno do rychtiku. Jedinou naší možností je zvolit Ondřeje Lišku, předsedu Strany Zelených. Ondra Liška je totiž dobrej kluk.

Ondřej Liška se inspiruje u nejlepších
Ondřej Liška se hlásí k odkazům velkých liberálních ikon jako je Václav Havel nebo Barack Obama. Moje srdce si ale získal tím, že se v posledních dvou volebních kampaních přihlásil i k mnohem více inspirativní postavě moderních dějin – Janě Bobošíkové.

Hele vážně, kdy jste naposledy viděli, aby se celá partaj, kterou je díky často těžké brát vážně, v kampani upnula pouze ke svému charismatickému předsedovi? Kdy jste naposledy viděli, aby všichni členové strany s nasazením všech sil pracovali na cíli dostat svého předsedu na teplé místečko? A navíc, když ve svém úsilí pohořeli a příští volby do toho šli stejně na tvrdo?

Tohle přece vždycky dělala paní Jana. Poslední volby si řekla, že Klaus je víc než Bobo a dostala solidní nakládačku. Tou dobou ale její odkaz nesl hrdě MC Liška.

Mezi paní Janou a Ondrou jsou určitý rozdíly, hlavně v politice a ve velikosti poprsí. Naštěstí Ondřej si rád sám ze sebe dělá rád srandu, takže ještě dvoje troje volby a nadělá si stejný kozy jako má paní Jana. Proto volte Ondřeje.

Ondřej Liška má kvalitní program
S politickým programem je na tom Ondřej Liška mnohem líp než paní Jana, jejíž celá politika spočívala na alarmismu před Sudeťákama. Ondřej má za sebou program postmateriálních hodnot. Strana Zelených ho ale moc nezdůrazňuje, jedou čistě na předsedu. Ondra Liška má ale plán jak program prosadit.

Dobře ví, že když chcete změnit svět, musíte začít od sebe a pak se to jako vlna rozšíří do celého světa. Proto, když Ondra bude v evropském parlamentu kasírovat 200 tisíc měsíčně, bude mít dost prachů na to žít postmateriálně. Začne od sebe a tím změní celý svět. Potřebuje jenom vaši pomoc ve volbách. Podpořte ho, prosím.

Ondřej Liška se nebojí Putina
Ondra Liška je jeden z mála českých politiků, který rozpoznal hrozbu, jakou České republice a celé sjednocené Evropě představuje putinovské Rusko. Ondřejova asertivní politika a prohlášení vůči Rusku pomohou světu ukázat pravou tvář Vladimira P. – tvář nebezpečného stalinisty.

Nepochybuji o tom, že pod tlakem Ondřeje Putin opráší starou Stalinovu hlášku na papeže a svých poradců se zeptá: „Kolik má vlastně Ondřej Liška divizí?“. Až se dozví odpověď, podělá se Vladimir P. smíchy… Tipuju. Poukáže ovšem na Putinův stalinismus a vyburcuje Evropskou unii k tomu, aby přijala bezpečnostní opatření. Důrazně symbolická bezpečnostní opatření.

Ovšem tím Ondřej Liška prokáže, že je stoprocentně tím, co od kvalitního českého europoslance očekáváme – pro své voliče bude respektovaným ochráncem „národních zájmů“, pro ostatní bude vysmívaným velmistrem prázdných gest. To nedovede každý. Proto volte Ondřeje.

Ondřej Liška má sen
Ondřej se v těchto volbách rozhodl následovat moderní trendy a jede stejně jako Barack Obama ten crowdfunding od občanů na svou kampaň. Je to čistý. Je to hezký. Myslím, že byste měli Ondru podpořit. Jestli by se do toho Evropského parlamentu dostal, nebo aspoň vybral nějaký prachy, byl by to nejsrdečnější projev veřejnosti vůči cílevědomému chlapci od doby, co si Tomášek vydělal prodejem křížalek na počítač. Přispějte mu, prosím.

Ondřej Liška není ekofašista
Fakt Ondru podpořte. Strana zelených si s odchodem Martina Bursíka a jeho party narovnala páteř a už neplatí ty fóry, že Zelení jsou jako meloun na sexuálních orgiích – nahoře zelený, uvnitř čurá… nějaký eufemismus pro mužské pohlavní ústrojí v množném čísle. Teďka už jsou, až na ten liščí ohon, dobrý.

Ani nemusíte mít strach, že by byl Ondřej nějakej ekofašista. Seděl v Topolánkově vládě. To musíte uznat, pokud nejste ze Strany svobodných občanů, že to nebyl moc velkej hippie communist bullshit.

Opravdoví Zelení stejně volí Piráty. Ti na kandidátce mají Tomáše Tožičku, který sice nevede Česko dopředu, ale proti chudobě. A ten to ještě dělá tak blbě, že bojuje proti chudobě těch, co umírají hlady, a ne předsedy své strany. Hipíci, ty vole…

Popřípadě ti ekoteroristi volí Pavla Poce z ČSSD. Ten jako člen Výboru pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin EP inicioval zastavení „Semínkového zákona“ prasícího zemědělce. Poc navíc hejtuje GMO a je pro zlepšení podmínek chovných zvířat. Taky tento absolvent biologie na Univerzitě Karlově prosazuje držení zbraní občany, které teď chtějí v Evropském parlamentu omezit, takže i pohledu zombie apocalypse alarmismu dobrý. Je teda celkem jistý, že osobně bude stát na pobřeží Irska s raketometem, až Monsanto po odhlasování TTIP poveze první náklad opravdovýho sick stuffu do Evropy. Pavlíno, ty vole, soulmate alarm!

Těmahle borcema se v případě zvolení nechají zklamat ti sluníčkoví lidé. To však není případ Ondřeje. On vás nemůže zklamat. Proto volte Ondřeje!

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis