středa 12. února 2014

Follow up meeting

„Jsem četl tu knížku, jak jsi mi ji doporučoval. Kraď jako umělec. A je to stra…“

„To je skvělá knížka.“ vytrhne mě ze sprostomluvy vrchní povídající.

„Hmm… No… Mně se to nelíbilo. To je taková pinterestová představa o kreativitě. Citáty a obrázky. Kdo je kreativní nebo co, většinu z toho dělá bez toho, aby mu to někdo napsal do knížky. A obecně mě mrzí, že v těch knížkách o osobním rozvoji, i když to nemám tak načtené jak vy, se řeší akorát motivace a ne to, že by měl člověk makat. Kdybych měl někdy napsat knížku o osobním rozvoji, tak to proporčně rozvrhnu tak, aby člověku došlo, že musí hlavně makat… Těch deset tisíc hodin. Aby to jako bylo jasný z tý knížky. Devadesát devět procent z toho by měla být nuda. Motivaci potřebuješ akorát, když hraješ derby Sparty se Slávií. První se musíš do té Sparty dostat, že jo. Do té doby ti stačí akorát dokolečka přehrávat Ro…“

„To už se trochu dostáváme od tématu, ale jinak s tebou souhlasím, že se neakcentuje průběžná práce na sobě. Takže…“ ze rtů mi ukradne životní radu vrchní povídající.


PS: Ale jinak jsem se naučil spoustu zajímavých věcí. Třeba, že bez problémů jsme dali svoje návyky akorát já a kluk, co se rozhodl dvakrát třikrát do týdne chodit do posilky. Moc teda ani jeden z nás nenabušil.

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis