pátek 31. ledna 2014

Strach z Justina Timberlaka

Už slušnou řádku dní mám stažený nový biják od bratří Coenů – Inside Llewyn Davis, mám však velký strach se na něj podívat. Joela a Ethana samozřejmě zbožšťuji, kudy chodím, a na jejich další kus jsem se těšil strašně moc, jenomže pak jsem zjistil, že v tom hraje Justin Timberlake.

Nepochybuji o tom, že Justin Timberlake je člověk milý, roztomilý a na míli vzdálený ďábelskosti, se kterou ho teď vykreslím. Justin T. totiž vlastnoručně zabil dalšího mého zbožštěného bouráka – Jaye Z. Jay Z se stal mým hrdinou díky megahitům 99 Problems, Dirt Off Your Shoulder a Empire State of Mind. Když jsem se dozvěděl, že drtí hitparády s písničkou jménem Holy Grail čekal jsem velký věci.

Jenomže místo nový hymny tam tyvole začne zpívat Justin T a je to, homosexuálové odpustí, teplý. A co hůř, když se Jay dostane ke slovu a sotva dvakrát zazní „nigga“, Justin je zpátky a zpívá tam kousek Smells Like Teen Spirit od Nirvany, což je taková ta nepřeceňovanější písnička všech dob. To možná není nízký pro Justina, ale je to stoprocentně pod Jayovy schopnosti. Fujtyvole.

Mám seriozní obavu, že mi Justin loni vyhlásil válku pod názvem The year of kill your heroes and fly fly Ondřej will cry a vyprasil i Coeny…


PS: Justin Timberlake má dneska narozeniny. Popřejte mu všecko nejlepší. Já na něho seru.

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis