středa 8. ledna 2014

Regular miracle

Že budu muset zodpovědět otázku, proč jsem si pořídil doménu na blogýsek mi bylo jasné hned, jak jsem to učinil. Ani jsem nemusel čekat, až mi to čtenář číslo jedna vpálí do ksichtu, což samozřejmě udělal, a bude očekávat nějaký vysvětlení tohoto šíleného mrhání s finančními prostředky. Vždyť to jsou úplně zbytečný prachy. Blogovat můžeš všude a pořád a zadarmo. A korunka ke korunce… Však si vy dobře víte. Myslíte si to samé. Inu, učinil jsem to z důvodu, že ani vteřinu nevím, co dělám. Kdybych se však měl bránit, řekl bych asi toto:

„Před lety na předávání cen Český lev se z pódia režisér Mareček opřel do generálního partnera akce Mattoni, že by měl něco dělat s lázněmi Kyselka, které nechávají chátrat. Výzvu s tím, že vlastnictví znamená i zodpovědnost. Samozřejmě, že nadnárodní kapitál má nějaký zodpovědnosti na háku a Kyselka pořád hnije. Ale já taky nejsem zahraniční kapitál, že jo. Já věřím, že u mě to půjde a za rok to tady bude vypadat živěji než v Kyselce. To je stejný jako s těma Moleskiníčkma. Do toho si taky všichni zapisují jenom, protože to stojí hrozný prachy. A většina toho materiálu, co tam píšeme, jsou hnoje, který můžou psát do sešitku za deset korun. Einstein říkal, že chodí chytat ideje na procházky bez zápisníku, že dobré ideje jsou vzácné. A Moleskiníčky jsou matroš na dobrý ideje, ale zcela zbytečnej. Nevím, jak vy, ale ve svým funglonovým mám akorát pár fórů, jednu sázku, jestli se vrátí v letošním roce Enter Shikari a seznam ingrediencí na Chilli con soya, co mi včera málem urvalo tlamu. A to tam píšu, protože to stálo ty hrozný prachy a prostě to musím využít. Musím! No, ale to je vedlejší… Hlavně teďka můžu mít e-mail gaslight@anthem.cz, heč!“

Jak dávají kuci z New Politics v loňským hitu Harlem: „Shake it like a bad girl up in Harlem!“, teda „I spend my money on the regular miracles, just like you, like me, like everybody else.“ Každej vyhazuje prachy za hovadiny.

Pořád mám jít na kurz finanční gramotnosti? Jo?! Tak jo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis