úterý 28. ledna 2014

Nejlepší nástroj na zvýšení produktivity

Dnes vám řeknu něco o tajemném nástroji, s jehož pomocí dosáhnete totální produktivity, stoprocentní efektivity a navíc vás namotivuje jako Franz Straka hráče před Derby. Je  to taková tutovka, že ještě dneska dáš Mít vše hotovo, Konec prokrastinace a Sedm návyků skutečně efektivních lidí přečíst krbu. Navíc ta věc má v sobě výhodu, že kdyby náhodou někomu pomohla, nevyužije svůj potenciál lepšího člověka k tomu psát články a pořádat školení o osobním rozvoji. Komplexní nástroj jak blázen. Věř mi.

Tvůj novej nástroj bezbolestně odvedený práce, kterým budeš ohromovat kámoše z Údolí fejkový motivace je Maneki Neko aka ta kočka, která na tebe mává z každýho druhýho čínskýho bistra. Na Wikipedii píší, že je to nějaká vábící kočka, která přináší štěstí. Mácháním levou packou láká zákazníky, a mácháním pravou přitahuje peníze.

Nechci Japoncům do jejich posvátných symbolů kecat, ale já tam vidím úplně něco jinýho. Když ji vidím a mám skleslou náladu, protože mě celý svět nemá rád, ona je jediný, kdo mi fandí a vrací mě na správnou cestu. Když jsem znaven, znechucen nebo zahálím, ona jediná mě dokope k tomu něco udělat. Její mávání stoprocentně zabírá. Jedině s ním budete bezkonkurenčně motivováni k produktivitě. Jestli si myslíte, že melu pičoviny, jste u mě efektivně mrtvej člověk. Maneki Neko zachraňuje životy.

Navíc si ji nemusíte kupovat. Stačí využít zázraků moderní techniky, třeba tady na Youtube je krásná minutka instantní produktivity:PS: Omlouvám se, jestli jsem urazil něčí kulturu, když teda nepočítáme kult osobního rozvoje… Ten jsem urazit chtěl.

Žádné komentáře:

Okomentovat

ShareThis